Oferujemy Państwu kwatery prywatne w miejscowości Ksamil na południu Albanii. Apartamenty mieszczą się w domu prywatnym, oddalonym o 100 metrów od plaży.

Mamy do dyspozycji mieszkania o różnej wielkości. Największe z nich to mieszkanie oznaczone numerem 7. Jest tam odrębna sypialnia, duża kuchnia i łazienka. W sypialni jest łóżko małżeńskie a w drugim pokoju (tym z kuchnią) miejsca dla co najmniej dwóch osób. Zarówno w sypialni jak i w pokoju istnieje możliwość dostawienia pojedynczych łóżek, może tam mieszkać nawet 6 osób (wielkość około 40 m2).

Mieszkania oznaczone jako 1-4 są typu studio, czyli pokój z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, które spokojnie pomieszczą rodzinę 2+2 (około 30m2).

Mieszkania numer 5-6  są typu studio,  najmniejsze którymi dysponujemy, mają około 25 m2, dedykowane raczej dla dwóch osób natomiast w każdym z nich istnieje możliwość zakwaterowania również dzieci ( przy rozłożeniu pojedynczych łóżek).

Wszystkie mieszkania wyposażone są w lodówkę, telewizor, czajnik oraz klimatyzację. Każdy apartament ma dostęp do balkonu/tarasu. Bezpłatne Wi-Fi oraz miejsce parkingowe.

Na naszym podwórku jest grill gdzie mogą Państwo zjeść  grilowany posiłek.

Odległości w skrócie:

plaża-100m

przystanek autobusowy -50m

piekarnia- 30 m

sklep spożywczy “Emanuela” -25 m

najbliższa restauracja -30 m

masarnia “Mish Laberia” -40 m

bankomat -300 m

kantor -50 m

Saranda- 15 km     http://www.visitsaranda.com/